راهنمای خرید دوربین مورد نیازتان

گر به دنبال روش جدیدی برای عکاسی در سال 2021 هستید ، این راهنمای خرید دوربین را باید بخوانید! در گذشته انتخاب دوربین جدید بسیار آسان بود. با انتخاب محدود ، تصمیم شما معمولاً فقط بر اساس قیمت است. امروزه ، صدها مدل برای انتخاب وجود دارد و برای گیج کننده تر شدن شرایط ، تلفن هوشمند شما قبلاً عکس های بسیار خوبی می گیرد! با تمام اصطلاحات فنی پیرامون اصطلاحات عکاسی و اجزای یک دوربین ، تصمیم گیری می تواند ترسناک باشد. این جایی است که این راهنما مفید خواهد بود ؛-)

هنگام خرید دوربین به چه نکاتی توجه کنیم؟

خرید دوربین می تواند به سرعت پیچیده شود. مانند بیشتر موارد ، هرچه تعداد گزینه های بیشتر بیشتر باشد ، احتمال تصمیم گیری شما کمتر می شود.

در این راهنما ، من مطمئن شده ام که تمام عواملی را که می تواند به شما در انتخاب دوربین های برتر موجود در سال جاری کمک کند ، درج کرده است.

با این حال ، اگر عجله دارید ، در اینجا یک خلاصه سریع از موارد ضروری است:

5 فاکتور مهم هنگام انتخاب دوربین جدید

 

1. کیفیت تصویر بهتر از تلفن دوربین شما است

با خواندن نظرات دوربین ، باید بتوانید این تصمیم را بگیرید. اگر دوربینی عکاسی زیبا تر از تلفن شما نداشته باشد یا حداقل ویژگی هایی را ارائه دهد که تلفن شما ندارد ، حمل و نقل هیچ فایده ای ندارد.

2. ارگونومی متناسب با دستان شما

اگر نمی توانید برای نگه داشتن دوربین به فروشگاه دوربین محلی خود بروید ، فقط باید بر اساس نظراتی که خوانده اید یک تصمیم آگاهانه بگیرید. آیا به اندازه کافی بزرگ است؟ آیا گیره محکمی دارد؟ آیا دکمه های ضروری از هم فاصله کافی دارند؟

3. سایز متناسب با عادات شما

این یکی مهم است. آیا شما پدر و مادری هستید که همیشه کودک را درگیر خود می کنید؟ اگر چنین است ، احتمالاً دوربین شما باید سبک و فشرده باشد. آیا معمولاً کیفی با خود حمل می کنید؟ می توانید با چیزی بزرگتر کنار بیایید. آیا شما زیاد مسافرت می کنید؟ و غیره و غیره

4. در دسترس بودن لنزها متناسب با بودجه و نیازهای آینده شما

اگر یک دوربین جمع و جور با لنز ثابت انتخاب می کنید ، نیازی به در نظر گرفتن این موضوع نیست. اگر از دوربین لنز قابل تعویض استفاده می کنید ، به سایر لنزهای ارائه شده نگاهی بیندازید. آیا آنها در محدوده قیمت شما هستند؟ آیا فاصله کانونی مورد نیاز شما وجود دارد؟ آیا لنزهای دست دوم موجود است؟

5. جدیدترین مدل در بودجه شما

با پیشرفت سریع فناوری دوربین ، من همیشه سرمایه گذاری روی جدیدترین دوربین ها را توصیه می کنم. اگر بودجه شما نمی تواند تا آخرین مطلق افزایش یابد ، اغلب با مدل قبلی چانه می زنید ، اما سعی کنید از چیزهای قدیمی تر از این اجتناب کنید. گزینه دست دوم نیز وجود دارد … اما ، خلاء احتمالی!

ما راهنمای نحوه خرید و فروش تجهیزات دوربین استفاده شده را نوشتیم که ممکن است برای شما مفید باشد. همچنین ، به خاطر داشته باشید که اگرچه می توانید دوربین های زیر 300 دلار تهیه کنید (به دلیل نوسانات دلار و طبع آن تغییر قیمت در ایران از قیمت دلاری استفاده کرده ایم)، اما توصیه می کنم کمی بیشتر از این سرمایه گذاری کنید تا مطمئن شوید که می تواند تصاویر بهتری از تلفن هوشمند شما تولید کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *