در دنیای دیجیتال
متفاوت دیده شوید

هر داستانی که می گوییم ، هر برندی که می سازیم و هر تعاملی که ایجاد می کنیم نه تنها باید زیبا به نظر برسد بلکه باید عملکرد زیبایی نیز داشته باشد.

فوکوس استودیو دارای افراد ، ایده و دانش است تا بتواند کسب و کار شما را به جایی که می خواهید برساند.

اقدامات خاصی که به رشد شرکت شما دامن می زند چیست؟ آیا برای خرید محصول خود به مصرف کنندگان بیشتری احتیاج دارید؟ آیا می خواهید افراد بیشتری در لیست شما مشترک شوند ، برنامه شما را بارگیری کنند یا درباره مارک شما اطلاعاتی کسب کنند؟ یا شاید هدف شما فقط ایجاد سرنخ بیشتر برای محصولات و خدمات شما باشد؟ هر اقدامی را که هدف قرار می دهید ، فوکوس استودیو می تواند به شما کمک کند.

چرا ما را به عنوان آژانس دیجیتال مارکتینگ خود انتخاب کنید؟

فعال

اولویت ما همیشه رشد و دستاوردهای کسب و کار شما است. به همین دلیل ما اعتقادی به استراحت کردن نداریم. به شما یک مدیر اختصاصی اختصاص داده می شود که بر اساس نیاز شما از متخصصان ما انتخاب شده است. آنها نیروی محرکه ای خواهند بود که کمپین های شما را به صورت روزمره و ماه به ماه تقویت می کنند.

انعطاف

در فوکوس استودیو روی کسب و کار شما وسواس داریم. ما برای موفقیت ، کمپین های متناسب و ایده های خلاقانه را همراه با سرعت عمل در دستور کار قرار می دهیم. بنابراین ، اگر به نفع شماست که برای سرمایه گذاری در تاریخ های کلیدی تجارت الکترونیک یا سرمایه گذاری در پلتفرم جدید ، سرعت خود را افزایش دهید ، ما آماده تدوین استراتژی و اجرای آن هستیم.

شفافیت

بازاریاب خوب به روابط باز و صادقانه با همه شرکا معتقد است. ما ایده های جدید را با توجه به دلایل بزرگترین موفقیت های شما و همچنین زمینه هایی که می توان آنها را بهبود بخشید ، ارائه می دهیم. شما دقیقاً می دانید که ما زمان شما را صرف چه چیزی می کنیم و پول شما در کجا خرج میشود.

مقرون به صرفه

مقرون به صرفه بودن کاملاً نسبی است و هزینه های آژانس بازاریابی می تواند برای مشاغل کوچک تفاوت ایجاد کند. با هر استراتژی‌ای که کار می کنید ، کارشناسان ما می توانند ، از هدر دادن بودجه تبلیغات جلوگیری کرده و در مورد موثرترین و کارآمدترین جریان های فروش به شما مشاوره دهند.

فوکوس استودیو

تفکر به تصویری بزرگ و بلند مدت ، طراحی استراتژی های شبکه های اجتماعی و حرکت به سمت ایده‌های بازاریابی دیجیتال است که مشکلات تجاری پیچیده امروز را حل می کند.

_

استراتژي برند و کمپین

استراتژی برند

در بازار متلاطم با نقشه ای دقیق حرکت کنید

هک رشد

برای رشد سریع باید میانبر زد 🙂

راه اندازی کمپین

تعریف صحیح کمپین و اجرای صحیح مکمل هم هستند

_

شبکه های اجتماعی

استراتژی اجتماعی

با تعریف دقیق هدف می توانید به آن برسید

اینفلوئنسر مارکتینگ

فرایند ظریف همسویی تبلیغات با برند

تجزیه و تحلیل

گزارش دقیق و بهینه سازی مبتنی بر داده

مشاوره با تیم فوکوس استودیو و سفارش

 برای مشاوره و ثبت سفارش مورد نیاز شما، با شما تماس می‌گیریم..    بلی