سوالات متداول

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

بایت استودیو چیست؟

بایت استودیو متشکل از تیم های حرفه ای ایست که همگی تحت یک عنوان در حوزه های مختلف مشغول هستند.

راه های همکاری با بایت استدیو چیست؟ آیا تنها با تعریف پروژه قابلیت همکاری وجود دارد؟

همراهان ما گاهی می دانند که به دنبال چه چیزی هستند که در قالب یک پروژه آن را به ما اعلام می کنند. اما گاهی نمی دانند و نقش ما مشخص کردن نیاز اصلی آنهاست. حتی در برخی موارد ما پکیج کامل مساله را جلو میبریم. از تعریف و تدقیق مشکل تا مشخص کردن راه حل و اجرایی کردن آن در حوزه‌های بازاریابی و روابط عمومی.

امکان برون سپاری کل فرآیند بازاریابی سازمان به بایت استودیو وجود دارد؟

بایت استودیو هم اکنون برای چند سازمان نقش معاونت بازاریابی و تامین محتوا را دارد اما تعریف دقیق و هماهنگی با سازمان شما نیازمند گفتگو و برآورد شرایط فعلی سازمان است چرا که این کار برای برخی از کسب و کارها ضربه زننده بوده و استفاده از این راهکار نیازمند اعمال ملاحظاتی برای جلوگیری از این آسیب هاست.

همکاری با بایت استودیو در زمینه تولید بازی و یا انتشار به چه شیوه ای است؟

برای کسب اطلاعات دقیق تر به صفحه بازی های دیجیتال مراجعه کنید. اما توضیح مختصر اینکه، در زمینه تولید می بایست هماهنگی با تیم دیزاین بایت استودیو ایجاد شود و سپس محصولات تولید گردند و در زمینه انتشار نیز نسخه تست بازی دریافت شده و نتیجه تست آن در مدت ۲۰ روز به تیم اعلام می شود. به منظور ارتباط و ارسال بازی های برای تست به صفحه بازی های دیجیتال مراجعه کنید.

سایت ساز چیست؟

سایت ساز یکی از خدمات بایت استودیو است که این امکان را برای شما ایجاد میکند تا بتوانید بدون حتی یک خط کد نویسی، سایت خود را ایجاد کرده و به حرفه ای تر شدن کسب و کار شما کمک میکند.

آیا بایت استودیو می تواند تولید محتوای سایت من را انجام دهد؟

تیم تولید محتوای بایت استودیو آماده است تا با بهترین کیفیت و متناسب با بودجه و اندازه کسب و کار شما محتواهای متنوع و کاربردی ایجاد نماید.

محتواهایی که تیم تولید محتوا تولید میکند شامل متن های تخصصی و عمومی، پوستر و عکس نوشته، پوستر موشن، انیمیشن، کلیپ های کوتاه و حرفه ای است.

هنوز سوالی دارید که پاسخ داده نشده است؟